Zomato Delivery Partner

Hindistan'ın 1 numaralı yemek dağıtım uygulamasının teslimat filosuna katılın ve haftalık olarak para kazanmaya başlayın!
5.0 / 5
  • 10.0.13
  • Android 5.0+
  • Everyone
  • 1000000

Hindistan’ın #1 gıda dağıtım uygulamasının dağıtım filosuna katılın ve haftalık kazanmaya başlayın!
Yiyecek sunmak için tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmayı seçebilirsiniz. Zomato'da, zamanınıza ve çabalarınıza saygı duyuyoruz ve her zaman size en iyi şeyleri vermeye çalışıyoruz.

Gururla binmek
500'den fazla şehirde çevrimiçi gıda dağıtımıyla, Zomato'da müşterilerin favorilerini teslim ediyoruz Dakikalar içinde kapılarının önünde. Zomato'da bir teslimat ortağı olarak, Hindistan'daki milyonlarca müşteriye her yiyecek ve mutluluk teslim ettiğinizde kazanacaksınız.

En iyi
Haftalık Ödemeyi Beklemeden doğrudan banka hesabınıza almayı hak ediyorsunuz, rahatlığınıza göre teslimat çalışma saatlerinizi seçin ve kazara ve sağlık sigortamızla güvende teslim edin.

Birleştirilmesi kolay
3 basit adımda teslimat ortağı olun. Çevrimiçi eğitimi tamamlayın ve teslim etmeye başlayın ve kazanmaya başlayın. Uygulama, çevrimiçi videolar üzerinden destek alın veya bir yönetici ile konuşun. Bir arkadaşınız dağıtım ağımıza katılmaya yönlendirdiğinizde sevk bonusu alın. Yerleştirme işleminizi tamamladıktan sonra birleştirme bonusu alın.

Play Store'da Hindistan'da#1 gıda dağıtım uygulaması için talep Play Store derecelendirmeleri ve benzer web verilerine dayanmaktadır.