Zomato Delivery Partner

Приєднуйтесь до флоту доставки в Індії додатку №1 доставки їжі та почніть заробляти щотижня!
5.0 / 5

Приєднуйтесь до флоту доставки в Індії додатку №1 доставки їжі та починайте заробляти щотижня!
Ви можете вибрати працювати повний робочий день або неповний робочий день, щоб доставити їжу. У Zomato ми поважаємо ваш час та зусилля і завжди намагаємось надати вам найкращі речі.

Їздити з гордістю
Завдяки онлайн-доставці їжі в понад 500 міст, ми в Zomato отримуємо улюблених клієнтів, які доставляються до їх порогу за лічені хвилини. Як партнер доставки в Zomato, ви будете заробляти щоразу, коли доставляєте їжу та щастя мільйонам клієнтів в Індії.

Ви заслуговуєте найкращого
Отримуйте щотижневі платежі безпосередньо на свій банківський рахунок без будь-яких очікувань, вибирайте робочий час доставки відповідно до зручності та доставляйте в безпеці за допомогою нашої випадкової та медичної страховки.

Легко приєднатися
Станьте партнером доставки у 3 простих кроки. Пройдіть онлайн-тренінг та почніть пропонувати та починайте заробляти.

Підтримка 24 X 7
Отримайте підтримку 24 X7 та допомогу щодо будь-яких проблем чи надзвичайних ситуацій. Отримайте підтримку через додаток, відео в Інтернеті або поговоріть із керівником.

Заробляйте більше
Заробляйте заохочення вище базової заробітної плати. Отримайте реферальний бонус, коли ви направите друга до нашої мережі доставки. Отримайте бонус за приєднання після завершення вступу.

Претензія на додаток для доставки їжі №1 в Індії в Play Store базується на рейтингах Play Store та подібних веб-даних.