Zomato Delivery Partner

Připojte se k doručovací flotile indické aplikace na rozvoz jídla # 1 a začněte vydělávat každý týden!
5.0 / 5
  • 10.0.13
  • Android 5.0+
  • Everyone
  • 1000000

Připojte se k doručovací flotile indické aplikace na rozvoz jídla # 1 a začněte vydělávat každý týden!
Můžete si vybrat, zda budete doručovat jídlo na plný nebo částečný úvazek. V Zomatu respektujeme váš čas a úsilí a vždy se vám snažíme dát to nejlepší.

Jezděte s hrdostí
Díky online rozvozu jídel do více než 500 měst dostáváme na Zomatu oblíbené položky zákazníků doručené na dosah ruky během několika minut. Jako partner pro doručování na Zomatu budete vydělávat pokaždé, když doručíte jídlo a štěstí milionům zákazníků v Indii.

Zasloužíte si to nejlepší
Získejte týdenní platbu přímo na svůj bankovní účet bez čekání, vyberte si pracovní dobu doručení podle svého pohodlí a doručte bezpečně s naším úrazovým a zdravotním pojištěním.

Snadné připojení
Staňte se doručovacím partnerem ve 3 jednoduchých krocích. Dokončete online školení a začněte doručovat a začněte vydělávat.

Podpora 24 x 7
Získejte podporu 24 X7 a pomoc v případě jakýchkoli problémů nebo mimořádných událostí. Získejte podporu prostřednictvím aplikace, online videí nebo rozhovoru s manažerem.

Získejte více
Získejte pobídky vyšší než základní platba. Získejte bonus za doporučení, když pošlete přítele, aby se připojil k naší doručovací síti. Po dokončení registrace získáte bonus za připojení.

Žádost o aplikaci na rozvoz jídla č. 1 v Indii v Obchodu Play je založena na hodnocení Obchodu Play a podobných webových datech.